VLADIMÍRA HAGENOVÁ

Vladimíra Hagenová

Manažerka obchodu a interní lektorka
ve společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o.
Workshop
Rétorická klouzačka

UČEBNA A

9:30 -10:15

Bio:

Vlaďka patří mezi velmi zkušené lektorky rétoriky, pohybující se již léta v business prostředí. Učí a konzultuje rétoriku nejen pro firemní komunikaci, je také učitelkou rétoriky na Vyšší odborné škole Mediální tvorby. Má mnohaleté zkušenosti z business sféry na řídících pozicích a také zkušenosti s amatérským divadlem v roli herečky (což přímo souvisí s dobrou mluvou). Aktuálně je manažerka obchodu a interní lektorka ve společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o., kde vede hlavní kurzy rétoriky pro klienty z celé ČR.

Anotace přednášky:

Vhodná a adekvátní artikulace, dýchání a volba slov vás posune dopředu. Ono příjemný, srozumitelný a kultivovaný mluvený projev nám všem lahodí, ať jej vnímáme vědomě, či podvědomě. A to především v dnešní on-line době, kdy každá nepřesnost a odchylka od srozumitelné mluvy může být neporozuměna druhou stranou. Dobře aplikovaná rétorika vám může zvednou úspěšnost vyjednávání, případně prodej.

Sklouzněte se s námi „Rétorickou klouzačkou“ od teorie až po dovednosti před kamerou. Zažijte vzrušení z množství informací, které cestou posbíráte. Naučíte se základní dovednosti správné a srozumitelné mluvy, bez kterých se krásná mluva ani prezentace neobejde. Ukážeme si, jak prezentovat a co vše by naše prezentace měla obsahovat. A kdo hledá informaci, jak se pohybovat třeba před kamerou, určitě ji také najde.