Pestrobarevný
program

Inspirujte se
Vzdělávejte se 

9:00 – 9:15

Úvodní slovo a zahájení konference

Úvodní slovo moderátorky konference Colors of Finance

ATRIS STAGE

9:15 – 10:15
Inspirativní příběh

Brzy odhalíme

ATRIS STAGE

10:30 – 11:45

O krok napřed: Klíčová témata budoucnosti

S předními českými ekonomy a analytiky o megatrendech, umělé inteligenci i Green Dealu. Řeč bude o tom, jaké dovednosti budou klíčové, jak se na budoucnost připravit a do čeho by měl stát investovat. Otevřeme téma cesty od výrobní ekonomiky k vyšší přidané hodnotě a samozřejmě probereme i otázku přijetí eura, evropský trh a aktuální hrozby. Pokud chcete být v budoucnu raději připraveni než překvapeni, tenhle panel si nenechte ujít.

Panelová diskuze

ATRIS STAGE

Women Power II: Jak vítězit

Navazujeme na velmi úspěšnou ryze ženskou panelovou diskuzi z minulého ročníku a s radostí opět děláme v programu prostor pro setkání předních manažerek, úspěšných podnikatelek a vizionářek. Očekávat můžete nejen inspirativní příběhy, ale také zajímavou debatu o tom, jak je to s diverzitou a inkluzí v praxi, jaké inovativní přístupy vnáší do vedení firem i jak vidí budoucnost žen v byznysu.

Panelová diskuze

COLORS STAGE

Odborná panelová diskuze

Brzy odhalíme

FINANCE STAGE

10:30 – 11:30

Pojištění v praxi: Zajímavé případy likvidace

Ve specializovaném workshopu se ponoříme do reálných případů likvidace pojistných událostí. Můžete se těšit na zajímavé příběhy z praxe, kde na začátku nebylo jasné, zda bude likvidace možná, nebo se předpokládala její složitost. Dozvíte se, jaké specifické nároky byly uplatněny nad rámec běžně známých postupů a podrobně probereme rozdíly mezi zastoupením lokálního advokáta, finančního poradce, makléře a specializovaného týmu na likvidace pojistných událostí. Místo sáhodlouhých prezentací se zaměříme na praktické příklady a okamžitou aplikaci poznatků. Workshop bude interaktivní s prostorem pro vaše dotazy a diskusi.

Workshop

BLUE POINT

12:00 – 12:50

Až se stáří zeptá: Zajistěte se na důchod včas a dobře

Jak je to s rolí státu a jednotlivce u nás a v zahraničí? Kdy si začít spořit na důchod a jak využít všechny výhody, které se nabízí? Co ne/čekat od penzijní reformy? Věcná debata v širším kontextu, zajímavé informace o konkrétních možnostech investování, spoření i osobní doporučení a rady z praxe. Každý den se počítá, přijďte si rozšířit obzory i vy.

COLORS STAGE

Budoucnost a dynamika trhu s dluhopisy v širším kontextu
V panelové diskuzi probereme současnost i budoucnost dluhopisů. Zaměříme se na klíčové aspekty trhu s dluhopisy, aktuální trendy, rizika a výnosy spojené s investováním do dluhopisů. Dále se budeme věnovat specifikům různých typů dluhopisů, regulačnímu prostředí, Compliance a roli dluhopisů v investičních portfoliích. Nenechte si ujít, kudy vede cesta dluhopisů.

Panelová diskuze

FINANCE STAGE

13:00 – 13:50

Jak být úspěšným lídrem v době AI

Inspirativní a motivační přednáška zaměřená na příležitosti v digitálním světě. Cílem je ukázat důležitost digitálního myšlení, nových dovedností a nových způsobů práce. Součástí jsou praktické ukázky využití technologií a možnosti, jak využít příležitosti přicházející s masivním nástupem umělé inteligence.
Přednáška se bude tematicky dotýkat těchto oblastí:

  • Nové myšlení a dovednosti.
  • Top příležitosti a scénáře, jak využít stávající technologie.
  • Jak umělá inteligence změní svět práce v blízké budoucnosti a jak se na ni připravit.
  • Nejlepší aplikace a využití AI pro práci (i osobní život).
  • Klíčové poznatky a nástroje, které pomáhají jednotlivcům a týmům objevovat a přijímat nové technologie.

Brzy odhalíme

ATRIS STAGE

Maximální efektivita aneb Wealth Management v praxi
Královskou disciplínu investičního poradenství probereme od A do Z. Zaměříme se na komplexní správu majetku, regulační výzvy a inovativní přístupy. Nasdílíme zkušenosti s diverzifikací portfolia, minimalizací rizika i s efektivními strategiemi pro přenos majetku mezi generacemi. V diskuzi porovnáme různé směry a uchopení Wealth Managementu, které svými bohatými zkušenostmi představí profesionálové z oboru. Tato inspirativní diskuze si zaslouží vaši pozornost.

COLORS STAGE

Strategické esíčko

Ukážeme vám framework tvorby každé funkční strategie, která stojí na pevných základech. Na přednášce proberete nejen jednotlivé nástroje, ale také to, jak mezi sebou souvisí a jak na sebe navazují. Diagnóza, principy a taktiky pro vás budou při vašem dalším plánování o dost srozumitelnější.

Přednáška

FINANCE STAGE

14:00 – 14:50

Inspirativní příběh

Brzy odhalíme

ATRIS STAGE

Hypoteční horizonty: Analýza a predikce

Stále aktuální téma hypoték rozebereme se zástupci poskytovatelů až po zástupce klientů. Kromě očekávaného vývoje trhu se budeme věnovat například roli finančního poradce a jeho komunikaci s bankou a přínosu pro klienta. Zaměříme se na budoucnost hypoték v digitalizovaném světě. Hypoteční trh budeme probírat v širším kontextu, například zda vůbec může mladá generace přemýšlet o vlastním bydlení.

Panelová diskuze

COLORS STAGE

Odborná panelová diskuze

Brzy odhalíme

FINANCE STAGE

14:00 – 14:45

Efektivní strategie pro úspěšný LinkedIn

Workshop je určen pro začátečníky i zcela pokročilé uživatele. Dozvíte se, jak budovat vliv Vaší společnosti na LinkedInu tak, aby to pro potenciální zaměstnance bylo místo, kde chtějí rozhodně pracovat. Dozvíte se jak měřit vaši viditelnost oproti konkurenci a vidět ty nejúspěšnější příspěvky na trhu. Řeč bude o tom, proč tlačítko sdílet nefunguje a jaké techniky publikace naopak maximalizují viditelnost. A v neposlední řadě se dozvíte jak, a kdo přesně se zajímá o váš obsah na LinkedIn? Jak s těmi daty dokáži pracovat? To vše bude součástí interaktivního workshopu vedeného provozní ředitelkou Terezou Palátovou. Uvedené know how bude podložené daty a use casy.

Workshop

BLUE POINT

15:00 – 15:50

Mají klienti raději vás nebo vaše sociální sítě?

Podrobnosti brzy odhalíme

Panelová diskuze

COLORS STAGE

Výkon a hodnota realitních fondů

V panelové diskuzi se hostů budeme ptát na přednosti a úskalí realitních fondů. Probereme efektivitu, obsazení a financování, jakým způsobem pracují s oceňováním a jak reagují na změny trhu včetně regulačních aspektů. V souvislosti s těmito tématy se s hosty zaměříme na inovativní technologie, budoucí a stávající projekty, ale i na budoucí výzvy a trendy v oblasti realitních fondů.

Panelová diskuze

FINANCE STAGE

18:00 – 00:00

AFTERPARTY

Podrobnosti brzy odhalíme